UNPLUGGED W DRODZE

Całkowicie bez kabli. zupełnie jak dawniej. Unikalne pokazy grawerowania szkła na jedynym w Polsce, XIX wiecznym mobilnym warsztacie grawerskim

Jako jedyni w Polsce posiadamy oryginalny, XIX wieczny warsztat grawerski napędzany siłą mięśni. Jest w pełni sprawny i mobilny. To jedna z wyjątkowych pereł naszej kolekcji warsztatów grawerskich.

I to właśnie na nim prowadzimy wyjazdowe pokazy grawerowania, używając wyłącznie dawnych, mistrzowskich technik pisania kołem po szkle. Każdy wygrawerowany element jest unikalny.

Pokazy grawerowania ubarwione są również naszymi historiami i anegdotami z codziennego życia w dawnych grawerniach. Opowiadamy o technikach, metodach, i ciekawostkach tego wymierającego zawodu. Dzisiaj już tylko u nas zobaczyć można to, co kiedyś było podstawą każdej szanowanej w świecie huty szkła.

Pokazy cieszą się dużym zainteresowaniem wśród ludzi. Każda osoba, zamawiająca grawer otrzymuje unikalny produkt w postaci wybranego przez siebie wzoru czy tekstu, wykonanego na dobrej jakości szklanym przedmiocie.

Organizujesz wydarzenia z klimatem dawnych czasów i poszukujesz ciekawego punktu zwracającego uwagę odwiedzających? Napisz, prześlemy szczegóły oferty.